Coeff EN TR PL

← Celý žebříček

Žebříček klubů UEFA — pětiletý koeficient

Po sezoně 2025/26 · okno 2021/22–2025/26 · nasazení do losů 2026/27 · 415 klubů

Kolik bodů klub nasbíral v evropských pohárech za posledních pět sezon. Podle toho se v losech rozděluje na nasazené a nenasazené: čím výš je klub, tím slabší soupeře může dostat.

„min." = klub svými výsledky v Evropě nenasbíral ani tolik, kolik dělá průměrný roční koeficient jeho země (pravidla UEFA říkají 20 % pětiletého — je to totéž číslo), a tak mu tuhle hodnotu počítá jako minimum. Kluby ze silných lig proto nikdy nespadnou hluboko, i když v Evropě dlouho nehrály.

Tenhle žebříček se přes sezonu nemění: podle něj se nasazovaly koše letošní ligové fáze. Průběžný koeficient pro losy příštího ročníku zveřejní UEFA po skončení sezony. Pozor, není to příspěvek klubu do koeficientu země — ten je na stránkách zemí; kvalifikace se tu nepočítají a za dosažené kolo jsou pevné body.

#Klub21/2222/2323/2424/2525/26ΣKoef.
1. Bayern München Německo26272827,2539,25147,5147,5
2. Real Madrid Španělsko30293424,527144,5144,5
3. Paris Saint-Germain Francie19192333,537,5132132
4. Liverpool Anglie33192029,528,5130130
5. Internazionale Itálie18292040,2519,75127127
6. Manchester City Anglie27332814,7522,75125,5125,5
7. Arsenal Anglie–17223644119119
8. FC Barcelona Španělsko1592336,2530113,25113,25
9. Bayer Leverkusen Německo14192923,2519,75105105
10. Atlético Madrid Španělsko1982426,527,25104,75104,75
11. Borussia Dortmund Německo10182927,7516100,75100,75
12. Chelsea Anglie2521–3023,2599,2599,25
13. AS Roma Itálie23222114,517,2597,7597,75
14. Benfica Portugalsko20251418,7512,259090
15. Sporting CP Lisbon Portugalsko16141214,527,58484
16. Atalanta Itálie16–2821198484
17. Aston Villa Anglie––1730,2535,758383
18. Eintracht Frankfurt Německo281672398383
19. Tottenham Hotspur Anglie518–32,2526,758282
20. FC Porto Portugalsko1018199,752480,7580,75
21. Manchester United Anglie1819732,5–76,576,5
22. Fiorentina Itálie–20222014,2576,2576,25
23. Club Brugge Belgie7172115,7514,575,2575,25
24. Real Betis Španělsko1116619,2522,2574,574,5
25. Juventus Itálie2017–16,251972,2572,25
26. PSV Eindhoven Nizozemsko10111721,251271,2571,25
27. Feyenoord Nizozemsko241781847171
28. West Ham United Anglie212919––6969
29. Lille OSC Francie17–172410,7568,7568,75
30. AC Milan Itálie7241619–6666
31. Olympique Lyon Francie21––22,752265,7565,75
32. Bodø/Glimt Norsko153821176464
33. Sporting Braga Portugalsko1677726,7563,7563,75
34. Napoli Itálie92517–126363
35. AZ Alkmaar Nizozemsko1319412,514,37562,87562,875
36. Olympiakos Piraeus Řecko831718,515,7562,2562,25
37. RB Leipzig Německo1718188–6161
38. Glasgow Rangers Skotsko1941419,25359,2559,25
39. Villarreal Španělsko241216–75959
40. Lazio Itálie961826–5959
41. Ajax Nizozemsko228513,251058,2558,25
42. Fenerbahçe Turecko5171411,2510,557,7557,75
43. Real Sociedad Španělsko9161814–5757
44. SC Freiburg Německo–1513–28,556,556,5
45. Shakhtar Donetsk Ukrajina611101118,2556,2556,25
46. AS Monaco Francie159–17155656
47. FC København Dánsko137157,3751254,37554,375
48. Olympique Marseille Francie16818–125454
49. Galatasaray Turecko15–812,7517,7553,553,5
50. Ferencváros Maďarsko31291017,2551,2551,25
51. Viktoria Plzen Česko2,541713,2513,7550,550,5
52. FC Midtjylland Dánsko782,59,2521,548,2548,25
53. PAOK Thessaloniki Řecko131,5157,751148,2548,25
54. Union Saint-Gilloise Belgie–1989124848
55. Red Star Belgrade Srbsko15451012,546,546,5
56. Dinamo Zagreb Chorvatsko979147,546,546,5
57. FC Salzburg Rakousko1797844545
58. Celtic Skotsko6671694444
59. Slavia Praha Česko10615494444
60. Qarabag FK Ázerbájdžán9611313,7542,7542,75
61. AA Gent Belgie1111107–3939
62. Sevilla Španělsko12216––3939
63. Athletic Bilbao Španělsko–––26,751238,7538,75
64. Sparta Praha Česko51,510912,7538,2538,25
65. Slovan Bratislava Slovensko6128643636
66. Stade Rennais Francie141110––3535
67. FC Basel Švýcarsko12171,5–434,534,5
68. Legia Warsaw Polsko4–915,5432,532,5
69. Maccabi Tel-Aviv Izrael92,5144332,532,5
70. Djurgårdens IF Švédsko–131,517,5–3232
71. Bologna Itálie–––1119,7530,7530,75
72. Anderlecht Belgie2,512–13,752,530,7530,75
73. Newcastle United Anglie––8–21,7529,7529,75
74. Rapid Wien Rakousko42,52,518,252,529,7529,75
75. Young Boys Švýcarsko82,576629,529,5
76. Panathinaikos Řecko–231113,2529,2529,25
77. Racing Genk Belgie4–7–182929
78. Ludogorets Razgrad Bulharsko35947,7528,7528,75
79. Sturm Graz Rakousko3641052828
80. VfB Stuttgart Německo–––1314,527,527,5
81. Lech Poznan Polsko–142–11,2527,2527,25
82. FCSB Rumunsko1,52,5214,5525,525,5
83. Pafos FC Kypr–––11,1251324,12524,125
84. AEK Athens Řecko1,5–3217,52424
85. Nottingham Forest Anglie––––232323,903 min.
86. Crystal Palace Anglie––––21,87521,87523,903 min.
87. Brighton & Hove Albion Anglie––16––1623,903 min.
88. Leicester City Anglie13––––1323,903 min.
89. NK Celje Slovinsko––2,59,5112323
90. Union Berlin Německo5126––2323
91. Raków Czestochowa Polsko2,52,53–14,2522,2522,25
92. Rayo Vallecano Španělsko––––222222
93. Jagiellonia Bialystok Polsko–––1482222
94. Partizan Belgrade Srbsko782,52,522222
95. Molde FK Norsko2577,75–21,7521,75
96. RC Strasbourg Francie––––21,521,521,5
97. Omonia Nicosia Kypr4325,3756,87521,2521,25
98. FC Lugano Švýcarsko–2314,25221,2521,25
99. LASK Rakousko15–33–2121
100. AEK Larnaca Kypr–421,512,7520,2520,25
101. OGC Nice Francie–14–332020
102. Sheriff Tiraspol Moldavsko943222020
103. Istanbul Basaksehir Turecko–12–52,519,519,5
104. Celta de Vigo Španělsko––––16,2516,2519,409 min.
105. Girona FC Španělsko–––8–819,409 min.
106. Osasuna Španělsko––2,5––2,519,409 min.
107. Shamrock Rovers Irsko2,52,51,59,875319,37519,375
108. Vitória Guimarães Portugalsko–21,515,25–18,7518,75
109. NK Rijeka Chorvatsko2,51,52,52,59,62518,62518,625
110. FSV Mainz 05 Německo––––17,517,518,58 min.
111. 1.FC Heidenheim Německo–––8,125–8,12518,58 min.
112. 1899 Hoffenheim Německo–––7–718,58 min.
113. 1.FC Köln Německo–6–––618,58 min.
114. VfL Wolfsburg Německo8––––818,58 min.
115. Olimpija Ljubljana Slovinsko21,548,3752,518,37518,375
116. Dynamo Kyiv Ukrajina532,53417,517,5
117. CFR Cluj Rumunsko381,52,52,517,517,5
118. Maccabi Haifa Izrael3651,5217,517,5
119. Stade Brestois Francie–––16,75–16,7516,75
120. RC Lens Francie––102,5–12,516,699 min.
121. Toulouse FC Francie––10––1016,699 min.
122. FC Nantes Francie–8–––816,699 min.
123. Besiktas Turecko4–362,515,515,5
124. Malmö FF Švédsko53–431515
125. APOEL Nicosia Kypr–2,52,59,75–14,7514,75
126. CD Santa Clara Portugalsko2,5–––2,5514,633 min.
127. FC Arouca Portugalsko––2––214,633 min.
128. Gil Vicente Portugalsko–2,5–––2,514,633 min.
129. Paços de Ferreira Portugalsko2,5––––2,514,633 min.
130. KuPS Kuopio Finsko2,521,51,56,51414
131. HJK Helsinki Finsko432,531,51414
132. Hapoel Beer-Sheva Izrael2,56221,51414
133. FC Drita Kosovo1,51,51,52,56,62513,62513,625
134. Go Ahead Eagles Nizozemsko–––1,556,513,585 min.
135. FC Utrecht Nizozemsko––––3313,585 min.
136. FC Twente Enschede Nizozemsko–2,52,58,5–13,513,585 min.
137. Vitesse Arnhem Nizozemsko9––––913,585 min.
138. Lincoln Red Imps Gibraltar2,51,522,5513,513,5
139. Zrinjski Mostar Bosna a Hercegovina–2,532,55,2513,2513,25
140. Borac Banja Luka Bosna a Hercegovina1,511,58,125113,12513,125
141. Cercle Brugge Belgie–––12,75–12,7512,75
142. RFS Riga Lotyšsko22,51,542,512,512,5
143. Servette FC Genève Švýcarsko1,5–62,52,512,512,5
144. FK Astana Kazachstán21,534212,512,5
145. Royal Antwerp Belgie42,56––12,512,5
146. Sivasspor Turecko2,510–––12,512,5
147. Charleroi Belgie––––1,51,512,45 min.
148. SK Brann Bergen Norsko––2,52,57,2512,2512,25
149. Breidablik Island222,51,541212
150. Zalgiris Vilnius Litva2,542,51,51,51212
151. SC Dnipro-1 Ukrajina–82,51,5–1212
152. Zorya Luhansk Ukrajina525––1212
153. Spartak Moscow Rusko12––––1212
154. Vikingur Reykjavik Island–216,75211,7511,75
155. Hearts FC Skotsko–42,55–11,511,5
156. Samsunspor Turecko––––11,12511,12511,125
157. Kairat Almaty Kazachstán2,51,5––71111
158. IF Elfsborg Švédsko2,51,5–7–1111
159. Trabzonspor Turecko2,56–2,5–1111
160. Shkendija Tetovo Severní Makedonie1,52115,37510,87510,875
161. FC Noah Arménie1––36,7510,7510,75
162. Universitatea Craiova Rumunsko1,52,5–1,5510,510,5
163. Riga FC Lotyšsko2,5221,52,510,510,5
164. KI Klaksvik Faerské ostrovy1232,5210,510,5
165. Spartak Trnava Slovensko222,52210,510,5
166. Adana Demirspor Turecko––2,5––2,510,375 min.
167. Konyaspor Turecko–2–––210,375 min.
168. Lausanne Sports Švýcarsko––––101010
169. BK Häcken Švédsko1,5–32,531010
170. Aberdeen Skotsko2,5–5–2,51010
171. FC Ballkani Kosovo–33221010
172. Hajduk Split Chorvatsko1,52,52221010
173. Pyunik Yerevan Arménie–422,51,51010
174. NK Maribor Slovinsko1,52,522,51,51010
175. Flora Tallinn Estonsko412211010
176. Sigma Olomouc Česko––––6,6256,6259,705 min.
177. Baník Ostrava Česko–––22,54,59,705 min.
178. Mladá Boleslav Česko–––4–49,705 min.
179. Bohemians Praha Česko––1,5––1,59,705 min.
180. 1.FC Slovácko Česko1,54–––5,59,705 min.
181. FK Jablonec Česko5––––59,705 min.
182. Aris Thessaloniki Řecko1,522–1,579,682 min.
183. Brøndby IF Dánsko32–22,59,59,5
184. Linfield Belfast Severní Irsko22,51,512,59,59,5
185. Austria Wien Rakousko1,52,521,529,59,5
186. Wisla Kraków Polsko–––2,5–2,59,35 min.
187. Slask Wroclaw Polsko2––2–49,35 min.
188. Pogon Szczecin Polsko1,51,52––59,35 min.
189. Lechia Gdansk Polsko–1,5–––1,59,35 min.
190. Larne FC Severní Irsko211,52,5299
191. Petrocub Hîncesti Moldavsko1,521,52,51,599
192. The New Saints Wales21,51,52,51,599
193. Hamrun Spartans Malta–2,521,52,58,58,5
194. FC Vaduz Lichtenštejnsko1,52,511,528,58,5
195. Silkeborg IF Dánsko–4–2288,421 min.
196. FC Nordsjælland Dánsko––7––78,421 min.
197. AGF Aarhus Dánsko1,5–1,5––38,421 min.
198. Viborg FF Dánsko–2,5–––2,58,421 min.
199. Randers FC Dánsko7––––78,421 min.
200. Rosenborg BK Norsko2,5–2–2,578,247 min.
201. Fredrikstad FK Norsko––––2,52,58,247 min.
202. Viking Stavanger Norsko–2,5––24,58,247 min.
203. Tromsø IL Norsko–––2–28,247 min.
204. Lillestrøm SK Norsko–2–––28,247 min.
205. Vålerengens IF Norsko1,5––––1,58,247 min.
206. TSC Backa Topola Srbsko––35,125–8,1258,125
207. F91 Dudelange Lucembursko1,52,51,51,5188
208. Tobol Kustanai Kazachstán222,51,5–88
209. Zenit St. Petersburg Rusko8––––88
210. St. Patrick's Athletic Irsko–212,527,57,5
211. Milsami Orhei Moldavsko1,51,511,527,57,5
212. Levadia Tallinn Estonsko1,51,511,527,57,5
213. Paide Linnameeskond Estonsko12121,57,57,5
214. Inter Club d'Escaldes Andorra1,51,51,51,51,57,57,5
215. Buducnost Podgorica Černá Hora1,51,51,51,51,57,57,5
216. Partizani Tirana Albánie1,512,51,517,57,5
217. NK Osijek Chorvatsko21,522–7,57,5
218. Aris Limassol Kypr–1,53–26,57,138 min.
219. Apollon Limassol Kypr1,55–––6,57,138 min.
220. Anorthosis Famagusta Kypr5––––57,138 min.
221. AEL Limassol Kypr2––––27,138 min.
222. Levski Sofia Bulharsko–22,5–2,577
223. Hibernian Skotsko2–2,5–2,577
224. Ararat-Armenia Arménie–1,51,52277
225. Puskás Akadémia Maďarsko1,51,5–2,51,577
226. HB Torshavn Faerské ostrovy2111,51,577
227. FC Sankt Gallen Švýcarsko–––4–46,94 min.
228. FC Zürich Švýcarsko–3–2–56,94 min.
229. FC Luzern Švýcarsko2–2––46,94 min.
230. Wolfsberger AC Rakousko–2,5––2,556,77 min.
231. Differdange 03 Lucembursko–11,51,52,56,56,5
232. Dinamo Minsk Bělorusko–1,512,51,56,56,5
233. Vllaznia Shkodër Albánie1,51,5111,56,56,5
234. FK Panevezys Litva1,511,52,5–6,56,5
235. Cukaricki Belgrade Srbsko222,5––6,56,5
236. Neftchi Baku Ázerbájdžán2,522––6,56,5
237. CSKA Sofia Bulharsko2,52,51,5––6,56,5
238. Dundee United Skotsko–2––246,41 min.
239. Kilmarnock Skotsko–––2,5–2,56,41 min.
240. St. Mirren Skotsko–––2–26,41 min.
241. Motherwell Skotsko–1,5–––1,56,41 min.
242. St. Johnstone Skotsko2,5––––2,56,41 min.
243. Neman Grodno Bělorusko––21,52,566
244. Sabah FK Ázerbájdžán––22266
245. Víkingur Faerské ostrovy–1,511,5266
246. Kauno Zalgiris Litva1,511,5–266
247. Hammarby IF Švédsko2,5–1,5–266
248. Sutjeska Niksic Černá Hora1,51,51,5–1,566
249. La Fiorita San Marino11,511,5166
250. DAC Dunajska Streda Slovensko1,5211,5–66
251. Dinamo Batumi Gruzie21,511,5–66
252. Sepsi OSK Rumunsko1,522,5––66
253. AIK Stockholm Švédsko–2,5––24,55,925 min.
254. Kalmar FF Švédsko––1,5––1,55,925 min.
255. NK Varazdin Chorvatsko––––1,51,55,631 min.
256. Beitar Jerusalem Izrael––1,5–23,55,5 min.
257. Zira FK Ázerbájdžán–1,5–2,51,55,55,5
258. Decic Tuzi Černá Hora11–21,55,55,5
259. Torpedo Zhodino Bělorusko1,5–1,511,55,55,5
260. Dila Gori Gruzie112–1,55,55,5
261. MSK Zilina Slovensko2,5–1,5–1,55,55,5
262. Hibernians FC Malta22––1,55,55,5
263. Vojvodina Novi Sad Srbsko2–1,52–5,55,5
264. FC Fehérvár Maďarsko12,5–2–5,55,5
265. Maccabi Petah-Tikva Izrael–––2–25,5 min.
266. BATE Borisov Bělorusko1,51,52,5––5,55,5
267. Gzira United Malta1,522––5,55,5
268. FK Shkupi Severní Makedonie1,52,51,5––5,55,5
269. Maccabi Netanya Izrael–1,5–––1,55,5 min.
270. MS Ashdod Izrael1,5––––1,55,5 min.
271. ETO Györ Maďarsko––––2,52,55,437 min.
272. Paksi FC Maďarsko–––2,524,55,437 min.
273. DVSC Debrecen Maďarsko––2––25,437 min.
274. Kecskeméti TE Maďarsko––1,5––1,55,437 min.
275. Zalaegerszegi TE Maďarsko––1,5––1,55,437 min.
276. Kisvárda FC Maďarsko–2–––25,437 min.
277. Újpest TE Maďarsko2––––25,437 min.
278. Polissya Zhytomyr Ukrajina–––1,52,545,182 min.
279. FC Oleksandriya Ukrajina––––1,51,55,182 min.
280. Kryvbas Kryviy Rih Ukrajina–––2,5–2,55,182 min.
281. Vorskla Poltava Ukrajina1,51,51,5––4,55,182 min.
282. Kolos Kovalivka Ukrajina2––––25,182 min.
283. Radnicki 1923 Srbsko–––1,51,535,15 min.
284. Novi Pazar Srbsko––––1,51,55,15 min.
285. Radnicki Nis Srbsko–1,5–––1,55,15 min.
286. Universitatea Cluj Rumunsko––––1,51,55,05 min.
287. Corvinul Hunedoara Rumunsko–––2–25,05 min.
288. Farul Constanta Rumunsko––2,5––2,55,05 min.
289. Iberia 1999 Gruzie–1,5–21,555
290. FK Sarajevo Bosna a Hercegovina1–11,51,555
291. Atlètic Club d'Escaldes Andorra–11,511,555
292. St Joseph's FC Gibraltar11,5–11,555
293. FC Santa Coloma Andorra1,5–2–1,555
294. Urartu FC Arménie1–1,51,5155
295. FC Struga Severní Makedonie1–2,51,5–55
296. B36 Torshavn Faerské ostrovy–221–55
297. Dinamo Tbilisi Gruzie1,511,51–55
298. Alashkert FC Arménie2,511,5––55
299. NK Koper Slovinsko–1,5––1,534,893 min.
300. NK Bravo Slovinsko–––1,5–1,54,893 min.
301. NK Domzale Slovinsko2–1––34,893 min.
302. Mura Murska Sobota Slovinsko2,51,5–––44,893 min.
303. Araz Nakhchivan Ázerbájdžán––––224,587 min.
304. Sumgayit FK Ázerbájdžán1,5––1,5–34,587 min.
305. Gabala FK Ázerbájdžán–1,51,5––34,587 min.
306. Kesla FK Ázerbájdžán1,5––––1,54,587 min.
307. Lokomotiv Moscow Rusko3––––34,526 min.
308. FC Sochi Rusko2––––24,526 min.
309. Rubin Kazan Rusko2––––24,526 min.
310. Egnatia Rrogozhinë Albánie––11,524,54,5
311. Zimbru Chisinau Moldavsko––1,51,51,54,54,5
312. Torpedo Kutaisi Gruzie––1,51,51,54,54,5
313. Valur Reykjavik Island1,5––1,51,54,54,5
314. FK Aktobe Kazachstán––211,54,54,5
315. Ordabasy Shymkent Kazachstán––1,5214,54,5
316. FK Auda Lotyšsko––1,5214,54,5
317. FCB Magpies Gibraltar–111,514,54,5
318. Tre Penne San Marino111,51–4,54,5
319. Velez Mostar Bosna a Hercegovina21,5–1–4,54,5
320. Valmieras FK Lotyšsko11,52––4,54,5
321. FC Kosice Slovensko––––1,51,54,475 min.
322. MFK Ruzomberok Slovensko–1,5–2,5–44,475 min.
323. Arda Kardzhali Bulharsko1,5–––2,544,212 min.
324. Cherno More Varna Bulharsko–––1,51,534,212 min.
325. CSKA 1948 Sofia Bulharsko––1,52–3,54,212 min.
326. Botev Plovdiv Bulharsko–1,5–2–3,54,212 min.
327. Lokomotiv Plovdiv Bulharsko2––––24,212 min.
328. Shelbourne Irsko–––1,52,544
329. AC Virtus San Marino–––1,52,544
330. Floriana Malta–1–1,51,544
331. Derry City Irsko–121–44
332. KF Tirana Albánie–1,51,51–44
333. Crusaders Belfast Severní Irsko–1,51,51–44
334. FK Liepaja Lotyšsko1,51,5–1–44
335. Ilves Tampere Finsko–––21,53,53,5
336. KA Akureyri Island––2–1,53,53,5
337. FC Prishtina Kosovo2–––1,53,53,5
338. Cliftonville Severní Irsko–1–1,513,53,5
339. Birkirkara Malta1,5–1–13,53,5
340. Racing Union Luxembourg Lucembursko11,5––13,53,5
341. UE Santa Coloma Andorra–1–2,5–3,53,5
342. KF Llapi Kosovo11–1,5–3,53,5
343. Connah's Quay Wales1,5–11–3,53,5
344. Dundalk Irsko2–1,5––3,53,5
345. Shakhtior Saligorsk Bělorusko1,52–––3,53,5
346. KF Laçi Albánie21,5–––3,53,5
347. CS Fola Esch Lucembursko2,51–––3,53,5
348. Sligo Rovers Irsko12–––33,468 min.
349. Bohemians Dublin Irsko2––––23,468 min.
350. Stjarnan FC Island1––1,5–2,53,304 min.
351. KR Reykjavik Island–1–––13,304 min.
352. FH Hafnarfjardar Island1,5––––1,53,304 min.
353. Ararat Yerevan Arménie1,51–––2,53,012 min.
354. Progrès Niederkorn Lucembursko––1,51,5–33
355. Bala Town Wales11–1–33
356. Swift Hesperange Lucembursko1–2––33
357. Europa FC Gibraltar111––33
358. Suduva Marijampole Litva1,51,5–––33
359. Sfântul Gheorghe Moldavsko11–––22,925 min.
360. SJK Seinäjoki Finsko–1,5––12,52,8 min.
361. VPS Vaasa Finsko–––1–12,8 min.
362. Honka Espoo Finsko1,5–1––2,52,8 min.
363. Haka Valkeakoski Finsko––1––12,8 min.
364. Inter Turku Finsko11–––22,8 min.
365. KF Malisheva Kosovo–––1122,797 min.
366. KF Dukagjini Kosovo––1,5––1,52,797 min.
367. SC Gjilani Kosovo–11––22,797 min.
368. FK Kyzylzhar Kazachstán–2–––22,75 min.
369. Shakhtyor Karaganda Kazachstán2,5––––2,52,75 min.
370. Zeljeznicar Sarajevo Bosna a Hercegovina––1,5–12,52,743 min.
371. Tuzla City Bosna a Hercegovina–1,5–––1,52,743 min.
372. Siroki Brijeg Bosna a Hercegovina1––––12,743 min.
373. BFC Daugavpils Lotyšsko––––112,575 min.
374. Dinamo Tirana Albánie––––2,52,52,5
375. UNA Strassen Lucembursko–––11,52,52,5
376. Haverfordwest County Wales––1,5–12,52,5
377. Tre Fiori San Marino–1,5––12,52,5
378. Dynamo Brest Bělorusko1,5–––12,52,5
379. Makedonija GjP Severní Makedonie–1,51––2,52,5
380. Newtown Wales11,5–––2,52,5
381. FC Hegelmann Litva––1–122
382. Penybont Wales––1–122
383. NSI Runavik Faerské ostrovy1–––122
384. Sileks Kratovo Severní Makedonie1–––122
385. Mornar Bar Černá Hora–––2–22
386. Glentoran Severní Irsko1–1––22
387. Teuta Durrës Albánie2––––22
388. Sliema Wanderers Malta–––1,5–1,51,8 min.
389. Marsaxlokk Malta–––1–11,8 min.
390. Balzan FC Malta––1,5––1,51,8 min.
391. Mosta FC Malta1––––11,8 min.
392. Kalju Nomme Estonsko––––1,51,51,641 min.
393. Kalev Tallinn Estonsko–––1–11,641 min.
394. Trans Narva Estonsko––1––11,641 min.
395. Vardar Skopje Severní Makedonie––––1,51,51,551 min.
396. Rabotnicki Skopje Severní Makedonie––––111,551 min.
397. Tikves Kavadarci Severní Makedonie–––1–11,551 min.
398. Akademija Pandev Severní Makedonie–1–––11,551 min.
399. Banga Gargzdai Litva––––1,51,51,55 min.
400. Transinvest Vilnius Litva–––1,5–1,51,55 min.
401. FA Siauliai Litva–––1–11,55 min.
402. Dungannon Swifts Severní Irsko––––1,51,51,5
403. Spaeri Tbilisi Gruzie––––1,51,51,5
404. Caernarfon Town Wales–––1,5–1,51,5
405. FC Gomel Bělorusko–1,5–––1,51,5
406. Folgore San Marino1,5––––1,51,5
407. Coleraine Severní Irsko1––––11,45 min.
408. Mons Calpe Gibraltar1––––11,424 min.
409. Sant Julià Andorra1––––11,366 min.
410. Isloch Minsk Raion Bělorusko–––1–11,325 min.
411. Arsenal Tivat Černá Hora––1––11,316 min.
412. Iskra Danilovgrad Černá Hora–1–––11,316 min.
413. FK Podgorica Černá Hora1––––11,316 min.
414. Gagra Tbilisi Gruzie1––––11,2 min.
415. Cosmos San Marino––1––11

Sloupce sezon: klubové body v jednotlivých ročnících (– = klub v pohárech nehrál). Σ = součet vlastních bodů. Koef. = hodnota pro nasazení: vlastní body, nebo minimum 20 % pětiletého koeficientu země (označeno „min.").

Tenhle žebříček máš v aplikaci Coeff živě, s notifikacemi o své zemi a kalkulačkou „co když". Zdarma, bez registrace.